Party DJ ozvučenie osvetlenie

Svadba 18.5.2019 Trnava - RELAX
Ďakujeme za skvelo odvedenu prácu. Na svadbe sme mali dost štastia, napríklad na počasie..a potom aj na DJa :). Skvelo sa nám s Vami spolupracovalo a ďakujeme za mnohé dobré rady, ktoré sme od Vas dostali. Budeme Vas isto odporucať ďalej.
Takže ďakujeme ešte raz a pravdepodobne sa ešte uvidíme na nejakej svadbe z našej rodiny, takže dovidenia.

Marta & Peter
Svadba 25.5.2019 Dom Kultúry - Trenčianská Turná
Ďakujeme Vám este raz za to, ze ste boli s nami a spravili skvelú zábavu. Bol to úžasný deň aj vďaka Vám, tak nech sa Vám darí aj v pracovnom aj osobnom živote.

S pozdravom Labudovci
Svadba 01.6.2019 Smolenický Zámok
Ďakujeme veľmi pekne za Tvoj skvelý prístup, ochotu a profesionalitu, vďaka čomu dopadol náš veľký deň na jednotku s hviezdičkou a všetci sme si to perfektne užili! :) Za to patrí aj Tebe veľká vďaka a určite Ťa budeme ďalej iba odporúčať (už sme aj posúvali kontakt ;)

Simona + Javer Gusejnovci
Svadba 09.6.2019 Penzion pri rybníku - Veľká Paka
Peťko ďakujeme za super atmosféru ktorú si urobil.

Lucia a Martin
Svadba 15.6.2019 - Wiegerova vila - Svätý Jur
Odvšadiaľ sme počúvali, že sme mali skvelého DJ-a. Hrali ste výborne a nemyslím, že chvíľku bol prázdny parket, ľudia sa chceli baviť a Vy ste pochytil atmosféru a bolo vidno, že ste pánom svojho REMESLA.

ĎAKUJEME za parádu svadobnú zábavu, kebyže budeme robiť nejakú ďalšiu akciu, určite Vás voláme :) a odporúčame ďalej tiež samozrejme!

Veronika a Albert